Statutarno pravna komisija

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • predsednica mag. Karmen Furman
  • podpredsednik Stanislav Mlakar
  • članica Natalija Očko
  • član Marko Berdnik
  • član Jožef Trglec
Člani (mandat 2014 do 2018)
  • predsednik Drago MAHORKO
  • podpredsednik Matej GORIČAN
  • član Stanislav MLAKAR
  • član Franc PERNAT
  • član Igor KRUDER

Mandatno obdobje 2018 do 2022

06.07.2020 ob 08.00
22.06.2020 ob 17.00
08.06.2020 ob 08.30
17.02.2020 ob 08.00
09.12.2019 ob 15.00
27.11.2019 ob 16.00
21.10.2019 ob 17.00
08.07.2019 ob 17.00